Mucho Grande

 1. Do każdego naszego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, tak więc i każdy realizowany przez nas projekt cechuje się własną specyfikacją. Na tym etapie chcemy poznać Twoje oczekiwania dotyczące projektu. Dzięki temu będziemy mogli przystąpić do kolejnego etapu.

  Etap pierwszy: Przygotowania do współpracy.

 2. Na tym etapie przygotowujemy projekt zlecenia uwzględniając podane przez Ciebie informacje. Masz uwagi? Twoje zdanie jest dla nas najważniejsze! Uwzględnimy Twoje wszystkie uwagi, tak aby ostateczna postać projektu była dla Ciebie całkowicie satysfakcjonująca.

  Etap drugi: Projektowanie.

 3. Przygotowany przez nas projekt został już przez Ciebie zaakceptowany. Na tym etapie „wcielamy go więc w życie”. Czyli innymi słowy przygotowujemy zaakceptowany przez Ciebie projekt do druku. Już a chwilę będziesz mógł ocenić efekt końcowy naszych zmagań.

  Etap trzeci: Realizacja.

 4. To już ostatni etap przygotowania projektu dla Ciebie. Wybraliśmy najlepszą technikę wykonania oraz przygotowaliśmy projekt do druku. Teraz możemy więc spokojnie przystąpić do drukowania. Wszystkie nasze projekty wykonujemy z materiałów najwyższej jakości.

  Etap czwarty: Drukowanie.

 5. Projekt gotowy! Wszystkie etapy jego przygotowania oraz realizacji zostały zakończone. Teraz możemy przedstawić Ci końcowy efekt naszych wspólnych zmagań. Możesz zobaczyć jak wygląda Twój projekt wykonany profesjonalnie, który najwyższej jakości.

  Etap piąty: Wszystko gotowe.

(c) 2009 Mucho Grande Agencja Reklamowa

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.